5 Perosnīgo finanšu grāmatas, kas palīdzēs ieviest izmaiņas tavā dzīvē

Grāmatu lasīšana nav pati mīļākā nodarbe ļoti lielam daudzumam cilvēku, taču grāmatas ir viena no vissenākajām lietām, kurās ir iespējams noglabāt ļoti vērtīgas un cilvēkam nepieciešamas zināšanas par visumu, dzīvi, ikdienas un tām lietām, kas ir cilvēkam visapkārt. Personīgo finanšu grāmatas neatpaliek, jo tajās ir atrodamas gudrības, kas palīdz mainīt cilvēku dzīves līdz neatpazīstamībai. Ja esi savas dzīves uzlabojumu meklējumos, noteikti pievērs uzmanību šīm 5 personīgo finanšu grāmatām, kas ir paredzētas dažādiem visizplatītākajiem finanšu mērķiem cilvēku dzīvēs. Jābrīdina, ka grāmatas ir pieejamas angļu valodā:

Lai iekrātu un taupītu naudu

“Your Money or Your Life” Vicki Robin un Joe Dominguez ar Monique Tilford

Ikvienam, kas vēlas iekrāt, ietaupīt naudu un iemācīties kā apieties ar naudu gudrā veidā tā, lai mēneša beigās naudiņa būtu pietiekoši, iemācītos laikā un sekmīgi atmaksāt kredītus un parādus, kā arī kā vienkāršam cilvēkam iegūt finansiālu neatkarību – šie un daudzi citi iemesli ir tas, kādēļ ikvienam šī grāmata ir jāizlasa. Grāmata ir pilna ar ļoti svarīgām un strādājošām stratēģijām tiem, kas vēlas uzlabot savu dzīves kvalitāti un vienkāršot to, atbrīvojoties no stresa, kas radīts finansiālu grūtību dēļ (sito Web in Italia).

Lai tērētu mazāk

“Cut Your Grocery Bil lin Half With America’s Cheapest Family” Steve un Annette Economides

Šī ir grāmata, kuru sarakstījuši divi neticami gudri cilvēki ikdienas iepirkumu veikšanā un pārtikas veikalu apmeklējumu veikšanā. Grāmata sniedz ārkārtīgi daudz gudru padomu, kā iepirkties veikalos un ar diezgan humoristisku pieeju izklāsta visu iespējamo par to, kā kļūt par īstu pārtikas veikalu iepirkšanās speciālistu.

Lai noturētos pie sava budžeta

You’re So Money” Farnoosh Torabi

Kad nākas dzīvot ar noteiktu budžetu, ierobežotiem līdzekļiem un centieniem nemitīgi izdzīvot ar mazu algu, neviens nav labāks mācītājs kā rakstniece Farnoosh Torabi. Viņa ir viena no tiem finanšu speciālistiem, kas saprot to, ka dzīve nav iespējama kaut bez drusciņa luksusa un sevis lutināšanas, tādēļ šajā grāmatā ir pieejamas ļoti vērtīgas zināšanas un padomi par to, kā baudīt dzīvi, bet tajā pašā brīdī noturēties pie sava noteiktā budžeta un nepārtērēt.

Lai sāktu investēt

“If You Can: How Millenials Can Get Rich Slowly” William Bernstein

Šī īsā, viegli lasāmā grāmata atklāj investēt-gribētājiem lielisku un pilnvērtīgu paraugu kā to sākt darīt. Grāmata nesniegs viskarstākos jaunumus investīciju lietās vai ceļu pie nākošā Bitcoin. Tā vietā grāmata koncentrējas uz cilvēkiem, kas ir gatavi investēt ilgtermiņā un ilgtermiņa mērķiem. Grāmatas nosaukuma pirmais vārds “If” ir visas grāmatas būtības atslēga – ja, piemēram, cilvēks var atturēties algas iztērēšanā jaunākajam telefona modelim vai pilnīgi jaunai mašīnai, tad kļūt veiksmīgs var jebkurš grattugia elettrica per tutti.

Lai iegādātos pirmo mājokli

“100 Questions Every First-Time Home Buyer Should Ask” Ilyce Glink

Šobrīd tirgū ir pieejamas ārkārtīgi daudz dažādas grāmatas, kas stāsta un māca par to, kā iegādāties jaunu vai savu pašu pirmo mājokli, taču lielākā daļa no tām aizmirst par mājokļu iegādes modi, kas ir nemitīgi mainīga. Grāmatas autore ir spējusi izveidot lielisku, uz empātijas balstītu saikni ar lasītāju un dalās ar savu pašu pieredzi tādā veidā, kas liek cilvēkiem asociēt viņas pieredzi ar savu dzīvi, un no autores pieredzes gūt ļoti vērtīgu mācību savai pirmā vai jaunā mājokļa iegādei.